KONST / Litografier / Färglitografi 7527697
nr 752 7697
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Carin Adler (f. 1929), kust, signerad, -80, motivets mått: 30x40
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:08:05
100 kr
200 kr